Kamagra Jel Kullanımı

 

Ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda yarar vardır.

Kamagra Jel unisex kullanımlı bir ürün olduğundan dolayı hem erkekler hem bayanlar içindir. Jel olduğundan kana karışması kısa sürer, ağız yoluyla direk alındığında beş dakika sonra etkisini gösterir. Kamagra Jel olduğu için yutma problemi yaratmaz, etkisi 48 saat boyunca devam ettirerek her an cinsel ilişkiye hazır tutar. Her türlü alkolsüz ve gazsız içecekle birlikte kullanabilirsiniz. Bar, disko, eğlence yerleri vb. yerlerde kokteylini hazırlatarak deneyim sağlayabilirsiniz.

Kamagra jel farkı nedir

Kamagra jel 100 mg diğer ereksiyon ürünlerine oranla çok daha çabuk etkisini gösterip daha az vücutta kalan bir cinsel sağlık ürünüdür. Kamagra jel sıvı oluşu sebebi ile kana daha kısa sürede karışarak etkisini hemen göstermektedir. Kamagra sildenafil citrate jel ile alkol alabilirsiniz diğer cinsel istek arttırıcı ürünlerdeki gibi alkol ile kullanılmasında her hangi bir sakınca yoktur. Özellikle Amerika ve Hollanda’daki gece kulüplerinde alkollü meyve kokteyli olarak satışı ve ikramı yapılan yasal bir sertleştirici ereksiyon ürünüdür.

Kamagra 100 mg Oral Jel Etki Süresi Ne Kadardır

Etki süresini merak eden kullanıcılara vereceğimiz cevap bünye farklılıkları sebebi ile her kez üzerinde değişken zamanlarda etki eder fakat 24 saat ile 48 saat arasında etki gösteren bir cinsel istek arttırıcı jel olarak bilinir.

Cinsel hayatında güç artırımı ihtiyacı hisseden özellikle erkek kullanıcılar iktidarsızlık, sertleşme zorluğu veya ereksiyonu uzun süre devam ettiremeyen, cinsel ve seksüel açıdan kendini yeterli derecede istekli ve enerjik hissetmeyenler kamagra 100 mg jel ile sert ve çılgın gecelere yelken açabilirler. Kamagra jel bir diğer isim olaraktan özellikle yurtdışında evlilikleri kurtaran mucize jel olarak lanse edilmektedir.

Kamagra Jeli Kimler Kullanamaz

Kamagra jeli kalp yetmezliği olanlar, böbrek hastaları, kısa süre önce kalp krizi geçirenler ve buna bağlı ilaçlar kullanan tansiyon hastaları kullanmamalıdır.

Dozaj

Kamagra Oral Jelly 100mg ve 5gr’lıktır. (Tek Kullanımlık)


Orjinal Kamagra siparişi vermek için 0 545 230 17 61

Sipariş Ver